גוגל אדס - גוגל ממומן וטיפים חשובים להצלחה GOOGLE ADS הסבר למתחילים על

Share
Embed
 • Published on:  Tuesday, October 26, 2021
 • ž גוגל אדס
  למאמר ולקישורים

  https://2100campus.co.il/neto-lidim/?utm_source=Youtube&utm_medium=Video&utm_campaign=Google_Ads_101  / Google Ads היא כיום אחת מפלטפורמות הפרסום הנפוצות ביותר. מאפשרת לעסקים גדולים, קטנים וברמת הארגון לשלם כדי להציג מודעות, רשימות מוצרים או הצעות שירות למבקרים באינטרנט דרך רשת המודעות של Google
  רשת המודעות טקסט של גוגל

  מודעות טקסט סטנדרטיות היו פעם בסיסיות מאוד, עם הגבלת תווים קפדנית ולא הרבה מקום להיות יצירתי
  עם קופירייטינג או לכלול מילות מפתח מובילות לדירוג גבוה יותר. לפני מספר שנים, גוגל הרחיבה את המודעות הללו למה שנקרא כיום מודעות טקסט מורחבות (ETA).

  עכשיו יש מקום לעד שלוש כותרות ושני תיאורים, יחד עם “הרחבות” המאפשרות לך להוסיף דברים כמו מספרי טלפון והזדמנויות לקשר לדפים שונים באתר שלך. ETAs

  גוגל מידיה

  žעסקים שמעדיפים להציג יותר פרסום ויזואלי יכולים להציג את המודעות שלהם באתרים שאינם בחיפוש,
  באפליקציות לנייד ובסרטונים באמצעות רשת המדיה של Google. ויש אפשרות גם לעסקים להציע הצעות מחיר לפי קליק (CPC) ו/או מחיר להופעה (CPM), מה שהופך אותו לאחת החלופות השיווקיות היעילות ביותר לעסקים בכל הגדלים .
  מה זה גוגל מידיה
  מה זה גוגל מידיה
  גוגל אדס Google Ads

  Google Ads Video מודעות YouTube ו-Google Video.
  הפלטפורמה הזו הפכה לחזקה עוד יותר בגלל יותר אנשים שצורכים וידאו
  דרך הטלוויזיה המחוברת שלהם וגם בנייד. עם הפורמטים השונים של מודעות וידאו המוצעים.
  יוטיוב ממומן
  יוטיוב ממומן
  גוגל שופינג GOOGLE SHOPPING

  מודעות שופינג בגוגל מעולות להגביר תנועה שממירה. דרוש קצת מאמץ כדי להתחיל, אבל אחרי זה גוגל עושה אוטומטית את רוב העבודה הכרוכה ביצירה והצגה של מודעות אלו לאנשים הנכונים. אבל האוטומציה הזו היא גם הסיבה שבגללה מפרסמים מרגישים שאין להם שליטה רבה על מה שמופיע איפה.
  חנות בד ים עלזה
  חנות בד ים עלזה

  כיצד גוגל מחשב את העלות

  žמכיוון ש- Google ADS היא פרסום תשלום לקליק, המודעות שלך מוצגות בחינם ואתה מחויב רק כאשר מישהו לוחץ על המודעה שלך בדף תוצאות החיפוש של Google. כמו כן, מערכת ADS – זה מכירה פומבית שמתקיימת בלייב, המערכת כולה מתחילה למעשה בשאילתה או מילת מפתח כשמישהו מחפש משהו בגוגל, גוגל עובר על הקמפיינים של המפרסמים שלו ומחפש התאמה של מילות מפתח בתוך קבוצות המודעות שלו. אם מפרסם אחד או יותר מתמודד על מילות המפתח שגוגל רואה רלוונטיות לשאילתת החיפוש, המכרז מתחיל.

  ולכן מחירי הקליקים נקבעים על פי כמות התחרות, וכמה הם מוכנים לשלם עבור קליק. כאשר הדבר מבוצע כהלכה, Google ADS יכולה להעביר תנועה איכותית לאתר בעלויות נמוחות בהרבה בהשוואה לצורות פרסום אחרות. עם זאת, כאשר אינך יודע כיצד לנהל את התהליך בצורה מקצועית, העלויות עלולות לצבור מהירות בזמן שאתה עלול להניע תנועה באיכות נמוכה. המפתח לניהול קמפיין מוצלח הוא להבין את הגורמים המשפיעים וכמה עולה לך כל קליק.
  מילות מפתח

  žמילות מפתח: מונחי חיפוש או ביטויים שאתה רוצה שהמודעה שלך תופיע עבורם בתוצאות החיפוש. הזן רשימת מילות מפתח הרלוונטיות לעסק. השתמש במונחים ובביטויים בהם הלקוחות שלך משתמשים במציאות שירות או מוצר ספציפי ככל שתוכל למקד מילות מפתח בזנב ארוך חשוב על מילות מפתח וביטויים קשורים שאולי גם לקוחות פוטנציאליים מחפשים. הגדר את המחיר הגבוה ביותר שאתה מוכן לשלם עבור לקוח שלוחץ על המודעה שלך. חישוב הצעת המחיר שלך דורש איזון בין החזר ה- ROI שסביר שתקבל (כמה הלקוחות האלה צפויים להוציא?) מול המחיר של התחרות על התחרות שלך.
  איזה מילת מפתח להשתמש?

  אם אתה ממקד למילות מפתח בעלות נפח גבוה עם הרבה חיפושים חודשיים, ייתכן שתשלם סכום גבוה עבור התנועה הזו, שיכולה להיות בין כמה סנט לעשרה דולרים על כל קליק. כדי לנהל את עלויות בחשבון, הגדר תקציב יומי ברמת הקמפיין. אתה חופשי לבצע שינויים בזה מתי שאתה רוצה. באופן אידיאלי, מפרסמים מתחילים צריכים להתחיל בקטן עם תקציב נמוך. בהתבסס על התובנות ואיכות הלידים, תוכל לקבוע אם ברצונך להגדיל את התקציב או לעצור קמפיין.

  חיפוש בגוגל אקדמיית 2100
  מה עלי לעשות על מנת להצליח עם גוגל אדס?

  ž Google Ads יכול לעבוד עבור כל סוגי העסקים – גדולים וקטנים. זוהי צורת פרסום במחירים נוחים שיכולה למקד ללקוחות פוטנציאליים כשירים, כאשר הם מנוהלים בצורה נכונה.

  המפתח לגרום ל- Google Ads לעבוד עבורך הוא להבין את חיפושים והפניות של חיפוש בתשלום, אסטרטגיות של הצעות מחיר, מחקר מילות מפתח, מבנה חשבון וכו ‘. ž
  להגדיר את התקציב היומי שלך

  מה שאתה יכול להוציא על כל קמפיין, הגדר את התקציב היומי שלך בהתאם ועקוב אחר ההוצאה
  בצע את מחקר מילות המפתח שלך והציע על הביטוי ומילות המפתח מדויקות בהצעות מחיר גבוהות יותר כדי לקבל קליקים רלוונטיים יותר בעת יצירת מודעות וודא שהן רלוונטיות ומפתות מספיק כדי שהצופה ילחץ.

  בצע אופטימיזציה של דפי הנחיתה שלך על ידי הפעלת בדיקות A/B žרימרקטינג לחיזוק המותג שלך אם אתה עדיין תוהה אם Google ADS שווה את הכסף, עדיף להתחיל בקטן, להתאים בהתאם לתוצאות ולהכפיל אם הקמפיינים שלך מייצרים מכירות משתלמות ורווחיות.
  מונחי גוגל אדס

  žאתם אמורים להכיר כמה מונחים. כשמדובר בעבודה עם Google Ads, ומאמר זה אנחנו נעבור על זה

  Google Ads: פלטפורמה לפרסום
  Search Ads: מודעות מבוססות טקסט
Loading...

Comment