منتظر افزایش قیمت پولکادات باشیم؟

Share
Embed
 • Published on:  Sunday, August 14, 2022
 • منتظر افزایش قیمت پولکادات باشیم؟
  اگه هنوز تو کانال سابسکرایب نشدین حتما عضو بشید تا هیچ ویدیویی رو از دست ندین 🙌🏻
  https://www.youtube.com/c/333persia333?sub_confirmation=1
  روزهای شکوفایی ریپل فرا رسید Ripple XRP: https://cnclips.net/video/-fnGlsorZX4/video.html
  تاثیر شبکه های اجتماعی بر بازار رمز ارزها: https://cnclips.net/video/gzxQdp3pGJM/video.html
  پرسودترین و پرضررترین رمزارزها بعد از افزایش نرخ بهره:https://cnclips.net/video/bV19kTJ9jic/video.html
  تاثیر مثبت نشست اخیر کمیته بازار آزاد فدرال بر روی بازار کریپتو: https://cnclips.net/video/n7zSB8c111s/video.html
  راه‌ حل جدید پالیگان برای کاهش کارمزدها: https://cnclips.net/video/NXHAD8fOT1s/video.html
  غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال بازار کدام است؟: https://cnclips.net/video/led8N6zysvA/video.html
  *****
  در این ویدئو به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:
  تحلیل فاندامنتال پولکادات چیست؟
  پولکادات چیست؟
  ارز پولکادات چیست؟
  آینده پولکادات چیست؟
  تحلیل ارز پولکادات چیست؟
  آینده پولکادات چطور پیش بینی می شود؟
  آینده پولکادات در سال 2022 چگونه خواهد بود؟
  پیش بینی قیمت پولکادات برای سال 2022 چیست؟
  آیا پولکادات بهترین ارز سال 2022 خواهد بود؟
  پیش بینی پولکادات برای سال 2022 چیست؟
  قیمت پولکادات برای سال 2022 چطور پیش بینی می شود؟
  دلایل رشد ارز پولکادات چیست؟
  دلایل بالا رفتن قیمت پولکادات چیست؟
  *****

  از نظر فنی، پولداکات واسه اینکه صعودی باشه، اول باید خطِ مقاومتِ الگوی «فنجون و دسته» خودش رو که نزدیک به 8.50 دلاره بشکنه. بسته شدن کندلِ قیمت، بالاتر از خط مقاومتی، میتونه قیمت این رمز ارز رو تقریباً 12 دلار نسبت به سپتامبر و بیشتر از 50 درصد نسبت به آگوست افزایش بده.
  سناریوی نزولی پولکادات
  مسیر صعود DOT تا 12 دلار بخاطر وجود سطوح مقاومتی ِکلیدی تو بین راه با خطر مواجهه. برای مثال، توکن DOT ممکنه که به میانگین متحرک 100 روزه خودش (SMA 100) یعنی نزدیک به 9.50 دلار برسه و بعد به 8.50 دلار برگرده. با این وجود، شکسته شدن حمایتِ منحنی-شکلِ الگو میتونه سناریوی صعودی رو منتفی و الگوی «فنجون و دسته» رو بی اعتبار کنه. در نتیجه، این امکان وجود داره که پولکادات تا قیمت 6.25 دلار، که از 13 ژوئن تا الان به عنوان حمایت عمل میکنه، اصلاح بشه. به عبارت دیگه، توکن DOT ممکنه تا ماه سپتامبر، نزدیک به 20 درصد از قیمت فعلی خودش کمتر شه.
  قبل از ادامه بحث، ازتون میخوایم که حتما چنلمون رو سابسکرایب و زنگوله رو لمس کنین تا از آپدیت های بعدیمون با خبر شین. با ما هنوز همراه باشین چون الان میخوایم در مورد ثبات شبکه پولکادات و قابلیت جدید این پروژه صحبت کنیم.


  ثبات شبکه پولکادات
  همراه با وضعیت کلی بازار، پولکادات کاهش شدیدی تو ارزش کل بازار خودش (مارکت کپ) تجربه کرد که بیشتر هم بخاطر آشوب های بزرگ اقتصادی بود. در حال حاضر، ارزش کل بازار این پروژه حدود 9.8 میلیارد دلاره که در مقایسه با رکورد 55.51 میلیارد دلاری اون تو نوامبر 2021 خیلی پایین تره.
  اما شاخص‌های شبکه پولکادات سالمن. برای مثال، طبق گزارش سه-ماهه پلتفرم مِساری (Messary) تو ماه جولای، شبکه پولکادات شاهد 145.000 کاربر ماهانه تو سه ماهه دوم 2022 بوده که این رقم فرق زیادی با کاربرهای ماهانه تو سه ماهه اول سال نداشته. به همین شکل، نقل و انتقالات DOT تو هر دو سه-ماهه های سال تقریباً یکی بوده (میانگین ماهانه 293 میلیون تو سه ماهه دوم در مقابل میانگین ماهانه 288 میلیون تو سه ماهه اول). نکته جالب اینه که اوج نقل و انتقالات تو نوامبر 2021 بخاطر شروع مزایده پاراچین‌های پولکادات بود.
  گفتنیه که فعالیت پایدار شبکه، روی تقاضای ارگانیک و پیوسته واسه توکن‌های DOT تاکید داره. با این وجود، میزان فعالیت تو شبکه نسبت به رکورد تاریخی خودش، خیلی پایین‌تره. این یعنی پولکادات باید واسه جذب پروژه‌ های جدید به سمت شبکه مجهز به پاراچین خودش، تلاش بیشتری کنه.
  راه اندازی و شروع به کار XCM
  نیکلاس گارسیا (Nicholas Garcia)، محقق پلتفرم مِساری (Messari) میگه که پولکادات میتونه با پل ارتباطی XCM ، بیشتر پذیرفته شه. این قابلیت که جدیدا راه‌ اندازی شده به پاراچین‌ها این امکان رو میده که پیام‌ها رو به همدیگه منتقل کنن. این محقق میگه که توسعه قابلیت‌های جدید، قدرت این شبکه رو نشون میده و میتونه باعث افزایش فعالیت کاربرا شه. کانال ‌های XCM به اندازه هاب مرکزی پولکادات یعنی ریلی چِین (Relay Chain) ایمن هستن و واسه استفاده توسط پاراچین‌ها در دسترسن. به عبارت دیگه، XCM ارتباط بین پارا چین ها و قرارداد های هوشمند رو ممکن میکنه. اون چیزی که مشخصه اینه که علاوه بر تشکیل الگوی «فنجون و دسته»، قابلیت XCM هم میتونه به روند صعودی قیمت پولکادات تو روز های آینده کمک کنه.


  #Polkadot #DOT #polkadot_price_prediction #polkadot_2022 #polkadot_news #Polkadot_price
Loading...

Comment